پکیج آموزش کامل jQuery و jQuery UI

امروزه کمتر وب سایتی را می‌توان یافت که در طراحی آن از jQuery استفاده نشده باشد. طبق آمار، 65 درصد از 10 میلیون سایت پربیننده‌ی جهان از jQuery  برای طراحی صفحات وب خود بهره می‌برند.

در این دوره‌ی آموزشی، شما به طور کامل با این کتابخانه‌ی پرقدرت جاوا اسکریپت آشنا خواهد شد. لازم به ذکر است که در این دوره مباحث پیشرفته‌ای همچون ایجاد انیمیشن‌های پیشرفته، Ajax ، استفاده از پلاگین‌ها، توسعه‌ی پلاگین‌های jQuery  و … مورد بحث قرار می‌گیرند.

مشاهده جزئیات

پکیج آموزش ASP.NET Core - سطح 3

بالاخره رسیدیم به سطح 3 دوره ASP.NET Core !

می توان گفت مباحث این دوره تکمیل کننده دانش شما در کار با قابلیت های پیشرفته ASP.NET MVC Core خواهد بود.

مشاهده جزئیات

پکیج آموزش ASP.NET Core - سطح 2

آشنایی با مفاهیم پیشرفته و کاربردی در ASP.NET Core MVC یک نعمت محسوب می شود، چرا که زندگی ما به عنوان یک برنامه نویس وب را بسیار بهبود می بخشد.

هنگامی که شما به عنوان یک برنامه نویس، شناخت بهتری از ابزارها و امکاناتی که برای شما قابل استفاده است داشته باشید می توانید مدت زمانی را که صرف یافتن راهکار برای صورت مسئله های مختلف می کنید را به صورت قابل توجهی کاهش دهید.

مشاهده جزئیات

پکیج آموزش سی شارپ - سطح 2

یکی از مشخصه های یک برنامه نویس خوب و حرفه ای آشنایی با ابزارهای کارش است.
زبان سی شارپ نیز به عنوان اصلی ترین زبان مورد استفاده برنامه نویسان دات نت دارای قابلیت های فوق العاده مفیدی است که شناختن آنها توانایی زیادی به برنامه نویس می دهد.
مباحث این دوره آموزشی برای برنامه نویسان حرفه ای تنظیم شده است و در کمتر کتاب، فیلم، یا مرجع آموزشی با این دقت و شرح درباره آنها صحبت شده است.
پس اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که می خواهید خود را به سلاحی قوی در زمینه برنامه نویسی مجهز کنید ورود شما را به این دوره آموزشی خوش آمد می گوییم.

مشاهده جزئیات

پکیج آموزش SQL Server ویژه برنامه نویس ها - سطح 1

این روزها دانستن مفاهیم پایگاه داده و کار با بانک های اطلاعاتی جزو ملزومات و بایدهای یک برنامه برنامه نویس محسوب می شود، چرا که تقریبا به ندرت پروژه ای در بازار کار وجود دارد که نیازی به کار کردن با بانک اطلاعات نداشته باشد.

مشاهده جزئیات