قوانین

ایجاد حساب کاربری و تایید مشخصات تان در صفحات حساب کاربری، و همچنین اقدام به خرید محصولات و خدمات ارائه شده بر روی این سایت، به این معناست که شما با قواعد و قوانین زیر موافق هستید:

  1. استفاده از کلمات نامناسب و توهین آمیز در خطاب قرار دادن دیگر اعضا، مقامات و شخصیت های سیاسی، و مذهبی در قالب نظرات و پیام های ارسالی به دیگر کاربران به هر شکل ممنوع بوده و تخطی از آن منجر دریافت اخطار در ابتدا، و در صورت تکرار می تواند منجر به مسدود شدن حساب کاربری شما و سلب دسترسی شما به تمام امکانات سایت بشود.

  2. هر حساب کاربری فقط جهت استفاده صاحب آن حساب در نظر گرفته شده است. در صورتی که حساب کاربری شما با دیگر افراد به اشتراک گذاشته شود، مدیران سایت مجاز هستند تا نسبت به مسدود کردن حساب کاربری شما اقدام کنند.

  3. حق استفاده از پکیج های آموزشی خریداری شده با استفاده از یک حساب کاربری، فقط متعلق به صاحب آن حساب می باشد. به اشتراک گذاشتن هر گونه محتویاتی که پس از پرداخت هزینه در اختیار شما گذاشته می شود از لحاظ شرعی و قانونی صحیح نیست و در صورت کشف تخطی از بند جاری، جبران خسارت وارده به عهده فرد خاطی خواهد بود. مدیران و مسئولین سایت مجاز خواهند بود هر گونه تخطی مخاطب که باعث ورود خسارت در اثر عدم رعایت حق مالکیت معنوی شود را از مجاری قانونی پیگیری کنند.

  4. با توجه به ماهیت دیجیتال محصولات و خدمات ارائه شده بر روی این سایت، امکان مرجوع کردن آنها و برگشت از خرید وجود ندارد.
    بنابراین، قبل از اقدام به خرید می توانید به بخش سرفصل های پکیج مورد نظرتان مراجعه کرده و مواردی که کنار آنها علامت وجود دارد را بدون نیاز به ثبت نام و به صورت رایگان به عنوان نمونه، مشاهده کنید، و در صورتی که محتوای آن پکیج مناسب شما می باشد اقدام به خرید کنید.